Toplam Yükleme : 10.660.986

Inno Setup Türkçe Dil Desteği 4.2.1

  • Boyutu:6 Kb.
  • Üretici:Softdec
  • Tarih:18.04.2004
  • Bu Hafta: 103
  • Toplam:3.953
%100 İndirin
Aciklama:
Inno Setup 4.2.1 versiyonuna ait Tükçe Dil Paketi. Inno Setup, geliştirdiğiniz yazılımlar ve uygulamalar; hazırladığınız sunumlar ve tek bir dosya içerisinde kolayca ulaşılmasını istediğiniz her şey için profesyonel bir çözüm öneriyor. Yazılımları sistemimize yüklemek için gereken işlemleri gerçekleştiren uygulamaları hepimiz biliyoruz. Bunlar çoğunlukla Setup.EXE, Install.EXE ve Kur.EXE gibi adlar taşıyorlar ve ilgili oldukları yazılım, oyun ya da uygulamanın sistemimizde sorunsuz çalışması için gereken kurulum ve ayarlamaları yapıyorlar. Bu türden kurulum ve yükleme uygulamaları normal şartlarda pahalı yazılımlar kullanılarak hazırlanıyor. Inno Setup da bu yazılımlarla aynı görevi paylaşıyor fakat çok büyük bir avantajı var: tamamen ücretsiz!


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Inno Setup Dil Desteği 4.2.1'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Inno Setup Dil Desteği 4.2.1 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Inno Setup Dil Desteği 4.2.1 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.