Toplam Yükleme : 10.664.707

Destiny Media Player 1.61.0

  • Boyutu:466 Kb.
  • Üretici:Thb.gen.ms
  • Tarih:18.04.2004
  • Bu Hafta: 49
  • Toplam:3.691
%100 İndirin
Aciklama:
Bu program ile her türlü ses ve müzik dosyasını dinleyebilirsiniz.(wav,mp3,midi v.b) Bilgisayarınızdaki mp3,wav,midi ve audio (track) dosyalarını program otomatik tarayarak kendisi bulabilir.Ayrıca bu program ile internetden on-line olarak radyoda dinleyebilirsiniz.Programın içinde yüzlerce radyo istasyonu mevcut.İsterseniz sizde radyo istasyonlarınızı ekleyebilirsiniz.Dünyanın en küçük boyutlu playerlarından.Online radyo dinleyici programlarının en iyisi.Ses kalitesi diğer mevcut çalıcılardan daha yüksektir. Not: Bu program tamemen ücretsiz olup internet üzerinden en yüksek kalitede radyo dinlemenizi sağlamaktadır.Ayrıca bu program diğer çalıcılarla uyumlu çalışır.Diğer çalıcılardan farkı ise windows activex control sistemlerine gerek duymaz.Bu sebeple sisteminizi yormaz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Destiny Media Player 1.61.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Destiny Media Player 1.61.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Destiny Media Player 1.61.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.