Toplam Yükleme : 10.664.710

Magic Tweak v1.86 Türkçe Yama

  • Boyutu:168 Kb.
  • Üretici:Mehmet Akif Köseoglu
  • Tarih:06.05.2002
  • Bu Hafta: 55
  • Toplam:1.757
%100 İndirin
Aciklama:
Program Mükemmel Bir Windows Düzenleme Araci. Windows isletim Sisteminizdeki Gizli Kalmis Tüm Ince Ayarlarinizi Bu Programla Çok Kolay Bir sekilde Yapacaksiniz.Programin içinde Masa Üstü Düzenleme Araçlarindan Internet Explorer'in En Ince Ayarlarina Kadar 150.Tane Ayar Bulacaksiniz. Bu Ayarlarla Hem Sisteminizin Daha Hizli ve Kullanisli Hale Getirecek Hemde Baskalariyla Ortak Kullandiginiz Bilgisayariniza Baskalarina Yönelik Bir Sürü Sinirlandirmalar Getirecek Özellikler Kazandiracaksiniz.Masaüstündeki, Baslat Menüdeki, Yada Tüm Program Klasörlerinize Bile Farkli ikonlar Koyarak Bilgisayariniza Farkli Görüntüler Kazandirip Monoton Bir Bilgisayar Kullaniicisi Olmaktan Kurtulun.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Magic Tweak v1.86 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Magic Tweak v1.86 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Magic Tweak v1.86 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.