Toplam Yükleme : 10.654.580

Net Vampire Pro Türkçe 4.0

  • Boyutu:28 Kb.
  • Üretici:NetWampire.com
  • Tarih:27.07.2004
  • Bu Hafta: 52
  • Toplam:1.555
%100 İndirin
Aciklama:
Net Vampire Pro Türkçe Yama. Orijinal Net Vampire Pro programy gerekmektedir. FTP ve HTML adreslerinden download yapabilmek için gereklidir. Program ile downloadlarynyz kaldığı yerden devam eder. siz webde gezerken bir download yapmak istediğinizde Net Vampire hemen devreye girer ve downloady gerçekle?tirir. Program ile downloadlarynyz listelenir, dosya çekmek sadece farenizin bir kaç sürükle byrak hareketiyle gerçekle?ir. Program size download hakkynda istatiklerde verir. Net Vampire alternatif download programy arayanlar için bir çözüm olabilir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Net Vampire Pro 4.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Net Vampire Pro 4.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Net Vampire Pro 4.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.