Toplam Yükleme : 10.707.973

SimCity 4 ve SimCity Rush Hour Türkçe Yama

SimCity 4 ve SimCity Rush  Resmi
  • Boyutu:6307 Kb.
  • Üretici:HSK
  • Tarih:23.02.2011
  • Bu Hafta: 633
  • Toplam:20.839
%100 İndirin
Aciklama:
Bir Şehir Simulasyon oyunu olan SimCity 4 için hazırlanmış Türkçe Yama dır.Bu sürümde SimCity 4 oyununda Advisors (Danışman) mesajlarının büyük bir kısmı türkçeye çevirilmiştir, (V1 sürümünde sadece menülerin tamamı türkçeye çevirilmişti)... bu v2 betası ile birlikte 1600 küsür metin daha türkçeye çevirilmiştir böylece toplamda çevirilen metin sayısı 2000'i geçmiştir..SimCity 4, 4000 küsür metinden oluşmaktadır.Çalışmalara şimdiye kadar 21 kişinin katkısı olmuştur.
Bu yama Rush Hour ek paketi (Deluxe Edition) için de kullanılabilir fakat oyun içinde bazı sorunlara yol açabilir (Bazı bölümlerde yazıların gözükmemesi veya oyundaki tüm yazıların gözükmemesi gibi) ama bu oyunun işleyişi etkilemeyecektir.Alttaki görüntüler Rush Hour(Deluxe Edition)'dan alınmadır.
Yama hakkında bilgi için sıkıştırılmış dosya içindeki Nasıl Yüklenir yazısını okuyunuz.
Link güncellendi


Bu yamanın çalışması için sisteminizde SimCity 4 ve SimCity Rush Hour 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce SimCity 4 ve SimCity Rush Hour 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra SimCity 4 ve SimCity Rush Hour Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.