Toplam Yükleme : 10.708.308

Bingooo 2.0 Türkçe

  • Boyutu:12 Kb.
  • Üretici:Emrah Ömüris
  • Tarih:25.05.2002
  • Bu Hafta: 82
  • Toplam:1.586
%100 İndirin
Aciklama:
Iste size mükemmel bir program. Internete baglandiginiz zaman icq'yu açiyorsunuz, en sevdiginiz arama motorunu açiyorsunuz, birkaç site açiyorsunuz, sonra tüm bu içerigin arasinda kayboluyorsunuz. Bu program bence bu düsünülerek hazirlanmis. Programin asil amaci internetteki birçok arama motorunda arama yaparak en iyi sonuçlari size ulastirmasi. Ama ayni zamanda internet explorer ile bütünlesik çalisarak, kendi istediginiz sitelere bakabiliyorsunuz. Ve ayrica, programa dahil edilmis kendi chat yazilimi ile bir kullanici adi alarak kendi arkadaslarinizla dilediginiz gibi sohbet etme imkani doguyor. Ve üstelik tüm bunlar için sizden hiçbir ücret talep etmiyor. Görünüs açisindan Windows XP'yi andiran bu programi kullanmanizi öneriyorum.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Bingooo 2.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Bingooo 2.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Bingooo 2.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.