Toplam Yükleme : 10.662.508

CHMUnpacker 1.3 Türkçe Yama

  • Boyutu:625 Kb.
  • Üretici:Emrah Ömüris
  • Tarih:25.05.2002
  • Bu Hafta: 61
  • Toplam:1.674
%100 İndirin
Aciklama:
Bu program aslinda biraz özel bir ilgi alanina yardimci oluyor.. Bazi programlarin CHM uzantili yardim dosyalari vardir. Windows bu dosyalari 'Derlenmis HTM dosyasi' olarak isimlendirir.. Bunlar aslinda bir grup HTM dosyasinin, imajlarin ve eger varsa scriptlerin tek bir dosya seklinde paketlenmis halidir. Iste bu program bu dosyalari açmaya ve her dosyayi ayri ayri görebilmeye yariyor. Yukaridaki 'Yamayi ve Programi Indirmek Için Tiklayin' linkine tikladiginizda indireceginiz zip dosyasi içerisinde programin kurulum dosyasini ve Türkçe Yama klasörü içerisinde programi Türkçelestirmek için gereken yamayi ve o yamanin nasil kullanilacagini anlatan 'önce bunu oku' adinda bir dosya bulacaksiniz. Üreticinin sitesine yönlendiriliyorsunuz...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde CHMUnpacker 1.3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce CHMUnpacker 1.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra CHMUnpacker 1.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.