Toplam Yükleme : 10.710.587

Crazy Browser 1.05 Türkçe Yama

  • Boyutu:10 Kb.
  • Üretici:Emrah Ömüris
  • Tarih:25.05.2002
  • Bu Hafta: 107
  • Toplam:2.061
%100 İndirin
Aciklama:
Bu program internet explorer'da eksikligi hissedilen pek çok özelligi barindiriyor. Programi kullandiginizda internet explorer'in yerini almiyor, yani dilediginiz zaman internet explorer'i kullanabilirsiniz. Program, pop-up engelleyici, tüm sayfalari kendi içerisinde açmak gibi güzel özellikleri barindiriyor. Tüm sayfalari kendi içerisinde açmasi, bir süre sonra taskbar'da olusan yigilmayi engelliyor. Ayrica programin görünüsü Windows XP'yi andiriyor. Internet Explorer'dan çok daha kullanisli bir arama sistemi var ve Internet Explorer'da olan hersey bu programda da var. Üstelik programin kendisi sadece 700 KB. Mutlaka kullanmanizi öneriyorum.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Crazy Browser 1.05 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Crazy Browser 1.05 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Crazy Browser 1.05 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.