Toplam Yükleme : 10.709.626

MailXler TR 1.06 Türkçe Yama

  • Boyutu:776 Kb.
  • Üretici:DostAdres
  • Tarih:28.12.2002
  • Bu Hafta: 69
  • Toplam:10.530
%100 İndirin
Aciklama:
MailXCollector ve MailXSender programlari için kendi dallarinda en iyileri diyebiliriz. Bu programlar ile aradiginiz bir kisinin mail adresini bulabilir, kendinize mail listler olusturabilir, elinizdeki world listleri mail listlere dönüstürebilir, mail listelerinize toplu olarak mail gönderebilir, yada dilediginiz email adreslerinin geçerli olup olmadigini denetletebilirsiniz. Vede denetlettiginiz ve geçerli oldugundan emin oldugunuz mail adreslerine mesaj yollayabilirsiniz. MailX Programlari gurubumuz tarafindan tamamiyle TÜRKÇE'lestirilip tek kurulumda her iki MailX programina sorunsuz sahip olabileceginiz sekilde siz sevgili Türkiyeli son Kullanicilarin hizmetine sunulmustur. Programin kullanimi hakkinda daha ayrintili bilgiye programin içinden ulasabilirsiniz. Iyi çalismalar dileriz DostAdres Web Gurubu Dikkat: Programdaki Trojan Temizlenmistir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde MailXler TR 1.06 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce MailXler TR 1.06 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra MailXler TR 1.06 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.