Toplam Yükleme : 10.664.713

BattleField 2 Türkçe Yama

  • Boyutu:5000 Kb.
  • Üretici:Yamacı Türk
  • Tarih:24.01.2011
  • Bu Hafta: 1456
  • Toplam:7.765
%100 İndirin
Aciklama:
Battlefield 2 Türkçe Yama. Bu yama ile Battlefiled'i Türkçe olarak oynayabilirsiniz.
Yeni bir oyun motoruyla donanmış şekilde karşımıza çıkacak olan Battlefield 2'de artık günümüzün teknolojisi ile savaşıyoruz. Electronic Arts modern savaş ortamını Vietnam ve 2. Dünya Savaşı’nı ölümsüzleştirmiş ve son derece popüler olan oyun serisi olan Battlefield serisine uyarlamış.

Takım liderlerinin erleri satranç tahtasındaymış gibi yönetmesine izin veren “kumandan” modu, oyuna yeni bir bakış açısı getirmiş. Oyuncular üç farklı koalisyon arasında güç birliği yapabiliyor ve bu sayede oyun takım çalışmasına bağlı kalırken heyecanından bir şey kaybetmiyor. Kayda değer bir şekilde geliştirilen ses ve görüntü kalitesinden başka, oyuna bir de oyuncu sayısına göre değişen harita özelliği eklenmiş. Battlefield 2 bütün bu özellikleriyle oyuncuya daha fazla olmasa bile en az kendisinden öncekiler kadar aksiyon sağlamayı vaat ediyo
Yamayı kurmaya başlamadan önce Battlefield 2 oyunun tamamen kapatmalısınız. Oyunun arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Battlefield 2 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2\Leangunes\ klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Bu lisan paketi Battlefield 2 oyununu %90 oranında Türkçe yapmaktadır. Menüler ve oyun içi konuşmalar Türkçe'ye çevrilmiştir. İyi oyunlar dilerim...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde BattleField 2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce BattleField 2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra BattleField 2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.