Toplam Yükleme : 10.708.835

Call Of Duty United Offansive Türkçe Yama

  • Boyutu:121 Kb.
  • Üretici:Sevmevakti Software
  • Tarih:11.07.2007
  • Bu Hafta: 82
  • Toplam:3.004
%100 İndirin
Aciklama:
Call of Duty-United Offensive oyununun türkçe yamasydyr.oyunun görevler,menüler,oyun içi türkçe sadece alt yazilarda eksiklik var.
Oyunu Türkçe Yapmak için Yapmanyz gerekenler

Öncelikle Call Of Duty - UO _ V1.00a'yi yükleyin böylece Menüler türkçe oldu.
Daha sonra C:\Program Files\Call of Duty\uo Dizinine gidin orada localized_english_pakuo00 dosyasyny Winrar kullanarak açyn ve CallOfDuty-UO_V1.00b dosyasy içindeki localizedstrings klasörünü buraya atyn Tamam diyerek yüklenmesini Bekleyin i?lem bittikten sonra Artyk oyunu türkçe Oynayabilirsiniz iyi Oyunlar.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Call Of Duty United Offansive 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Call Of Duty United Offansive 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Call Of Duty United Offansive Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.