Toplam Yükleme : 10.704.992

Rome Total War Türkçe Yama

  • Boyutu:5954 Kb.
  • Üretici:SpooXo
  • Tarih:15.02.2012
  • Bu Hafta: 2938
  • Toplam:31.998
%100 İndirin
Aciklama:
Rome: Total War oyununda, Roma’nin Italya yarimadasinda güçlenmeye baslamasindan sonraki dönemleri oynama firsati bulacaksiniz. Oyunda ki tüm nesneler 3 boyutlu olarak tasarlanmis ve görsellige olabildigince önem verilmis. Rome’un Total War serisine getirdigi yenilikler bunlarla da sinirli degil. Artik tüm savasçilar birbirileriyle birebir çarpisacaklar. Bu oyundaki gerçekligi arttiran bir özellik oldugu kadar oyunun atmosferini de ayni dogrultuda arttiracak bir yenilik. Binlerce askerin birbirine girdigi bir savas meydani ile oyun ayni zamanda sinematik bir havaya da bürünüyor. Hatta yapimcilar simdiye kadar ki en çarpici savas sahnelerinin yasanacagi bir oyun yaratacaklarini ve oyuncularin hayrete düsecegini belirtiyorlar. Yalniz görüntü kalitesi ve oynanabilirligi bu kadar artan bir oyunun sistem gereksinimleri de ne kadar yüksek olur öyle degil mi.. Yalniz yapimcilar bu oyunu çalistirmak için çok yüksek bir sistem ihtiyacimizin olmayacaginin da altini çiziyorlar.
Oyunu Türkçelestirebilmek için indirdiginiz yamayi oyunu kurdugunuz dizine çikariniz. Bu dizin varsayilan olarak C:\Program Files\Activision\Rome-Total War\Data\text klasörüdür. Bu islem sirasinda oyunun kapali olmasina dikkat ediniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Rome Total War 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Rome Total War 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Rome Total War Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.