Toplam Yükleme : 10.710.587

Memories On TV 3.18 ve Türkçe Yaması

Memories On TV 3.18 ve Tür Resmi
  • Boyutu:6286 Kb.
  • Üretici:Tryama.Net
  • Tarih:24.02.2012
  • Bu Hafta: 217
  • Toplam:18.521
%100 İndirin
Aciklama:
Eski Adiyla PictureTo TV olarak da bilinen MemoriesOnTV resimlerinizden slaytlar olusturmaniza yarayan bir programdir. Program ile resimlerinizden olusan bir slayt sov olusturabilir. Olusturdugunuz slayta fon müzigi ekleyebilirsiniz. Slaytinizda resimleriniz arasi geçislerde birbirinden güzel geçis efektleri uygulayarak hazirladiginiz sova animasyon havasi katabilirsiniz. Resimlerinize baslik alt yazi gibi bir takim özellikler ekleyebilirsiniz. Isterseniz olusturdugunuz bu slayti AVI , MPEG , MEPEG-I , QUICKTIME , VCD ya da DVD formatinda kaydedebilirsiniz. Memories OnTV ile resimlerinize sadece albümlerde bakmakla kalmayip onlari harika müzikler ve efekler esliginde televizyonunuzda ya da bilgisayarinizda izleyebilir ve bu anilarinizi ölümsüzlestirebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Memories On TV 3.18 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Memories On TV 3.18 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Memories On TV 3.18 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.