Toplam Yükleme : 10.659.972

Xenu 1.2b Türkçe Yama

  • Boyutu:226 Kb.
  • Üretici:Emrah Ömüriş
  • Tarih:11.06.2002
  • Bu Hafta: 66
  • Toplam:1.839
%100 İndirin
Aciklama:
Bu program, web sitesi sahiplerinin çok işine yarayacak. Program, web sitenizdeki sayfalarda bulunan bağlantıların (link) çalışıp çalışmadığını kontrol ediyor ve size ayrıntılı bir liste sunuyor. Diyelim sitenizde farklı farklı sitelerden derleyip topladığınız programların bulunduğu bir sayfa var. Her programı, programın bulunduğu siteden indirmesine göre linklemişsiniz. Ancak günün birinde bağlantısını verdiğiniz siteler kapanabilir. Böyle bir durumda, sitenizdeki bağlantılar çalışmaz ve ziyaretçilerinizin, siteniz hakkındaki görüşleri olumsuz olur. İşte bu program bu problemi ortadan kaldırıyor. Ayrıca dilerseniz, program, incelemesi tamamlandığında size sunduğu raporu, belirlediğiniz e-mail adresine gönderebilir. Üstelik bu marifetli program tamamen ücretsiz ve sadece 226 KB.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Xenu 1.2b 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Xenu 1.2b 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Xenu 1.2b Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.