Toplam Yükleme : 10.708.836

TechSmith Snagit 8

TechSmith Snagit 8 Resmi
  • Boyutu:4190 Kb.
  • Üretici:Prozexis
  • Tarih:28.05.2007
  • Bu Hafta: 96
  • Toplam:4.200
%100 İndirin
Aciklama:
TechSmith SnagIt v8.00 Türkçe Yama Ihtiyaciniz olan tüm ekran yakalama ve düzenleme islevlerini tek bir yerde toplayan çok güçlü bir program... SnagIt'i kullanarak, ekraninizda her hangi bir seyi seçebilir ve yakalayabilirsiniz, daha sonra kolayca metinler, ok isaretleri veya efektler ekleyebilirsiniz ve yakalamanizi bir dosyaya kaydedebilir ya da hemen Sohbet yaziliminizla veya e-postanizla paylasmaya baslayabilirsiniz. Ekraninizdan bir yazi, resim veya dogrudan bir web sayfasi yakalayabilkirve paylasabilirsiniz. Veya, Bilgisayarinizda çalisan her hangi bir programin bir parçasini yakalayabilir ve paylasabilirsiniz. SnagIt ile Neler Yapabilirsiniz SnagIt çok esnek oldugundan, masaüstünüzde çalisirken veya çevrimiçiyken her gün yaptiginiz isleri kolaylastirmanizin, hizinizi, yaraticiliginizi arttirmanizin bir çok yolu var. Yapilabilecekler sadece sizin hayal gücünüzle sinirli. Ekraninizda Tam Olarak Ne Görüyorsaniz Onu Paylasin: Resimleri metinlerle birlestirmek yalnizca metinlerle iletisim kurmaktan daha güçlü bir yöntemdir. Bu nedenledir ki SnagIt yakalamalari varmak istediginiz hedefe ulasmada oldukça etkilidir. Ekraninizda ne görüyorsaniz tam olarak yakalayabilirsiniz – bir resim, bir yazi, bir ögretici video görüntüsü veya bir web sayfasi.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde TechSmith Snagit 8'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce TechSmith Snagit 8 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra TechSmith Snagit 8 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.