Toplam Yükleme : 10.705.008

Canon Scangear Toolbox CS 2.2.3

  • Boyutu:16 Kb.
  • Üretici:EVREN ATABEK
  • Tarih:26.06.2002
  • Bu Hafta: 79
  • Toplam:2.246
%100 İndirin
Aciklama:
Canon Tarayıcıları içinden çıkan bu yazılım ile tarayıcıdan faks, yazıcı makinelerine, posta hesbınıza, sabit Diskinize veri yollayabiliyorsunuz. Özgün olan yazılım İngilizcedir. Araç çubuğu ile Ayarlar kısmı Türkçeye çevrilmiştir. Kısmende olsa Hata mesajların Türkçe karşılığı konulmuştur. Bu yamanın EME V1.0 Sürümünü yükleyebilirsiniz. Haziran 2002. Yazılımın özgün (Orjinal) çalışma prensibine herhangi bir müdahale yapılmamıştır. Ekranda gözükecek bölümlerin İngilizce karşılığı olan kelimeler yerleştirilmiştir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Canon Scangear Toolbox CS 2.2.3'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Canon Scangear Toolbox CS 2.2.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Canon Scangear Toolbox CS 2.2.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.