Toplam Yükleme : 10.662.219

Zaman Makinası 1.0

Zaman Makinası 1.0 Resmi
  • Boyutu:721 Kb.
  • Üretici:FM [Fatih Mecitoğlu]
  • Tarih:15.11.2006
  • Bu Hafta: 49
  • Toplam:1.956
%100 İndirin
Aciklama:
Zaman Makinası çok kullanışlı bir tarih hesaplayıcısı ve takvimdir. Zaman Makinası ile iki tarih arasındaki zaman farkını, gün, hafta, ay ve yıl olarak hesaplayabilecek; istediğiniz kadar gün, hafta ay veya yıl önce ve sonrasına gidebileceksiniz. Yaşınızı yıl/ay/gün biçiminde öğrenebilecek; doğum tarihinizden itibaren kaç gün, kaç hafta, kaç ay ve kaç yıl geçtiğini öğrenebileceksiniz. Gün atlama özelliği sayesinde, haftanın belirli günlerini atlayarak, iki tarih arasında kaç işgünü ve kaç gün hafta sonu tatili olduğunu öğrenebileceksiniz. Basit arayüzlü ve kullanımı çok kolay olan bir program...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Zaman Makinası 1.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Zaman Makinası 1.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Zaman Makinası 1.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.