Toplam Yükleme : 10.705.013

Webshots Desktop 1.3.0.3613 Türkçe Yama

  • Boyutu:65 Kb.
  • Üretici:Mehmet Akif Köseoğlu
  • Tarih:27.06.2002
  • Bu Hafta: 104
  • Toplam:4.430
%100 İndirin
Aciklama:
Webshots Desktop programı ekran görüntünüzü değiştiren bir program. Program ile 100.000'den fazla tam ekran resimleri internetten indirebiliyorsunuz. Kategorilere ayrılmış bir çok resim örneğin; Spor, 3D, Gezi, Doğa Yaşamı, ve diğerleri. Bu program ile ister ekran koruyucu isterseniz ekran görüntüsünü download edebilirsiniz.
Yalnız Erotik veya Sex İçerikli Resim Bulma Şansınız Yok Sadece Aile İçinde Kullanabileceğiniz ve Sevdiğiniz Tüm Artistlerin Resimleri. Ayrıca Bu İndirdiğiniz Resimlerle Çeşitli Ekran Koruyucularda Oluşturabilirsiniz.Masa Üstü Duvar Kağıtlarınıza Takvimler Ekleyebilirsiniz Webshots Desktop sizin için otomatik internete bağlanır ve her gün yeni fotoğraflar download eder. İsterseniz bu fotoğrafları ailenizle veya arkadaşlarınızla değiştirmenizi sağlayan bir sistemde programda mevcut.
Link Güncellendi


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Webshots Desktop 1.3.0.3613 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Webshots Desktop 1.3.0.3613 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Webshots Desktop 1.3.0.3613 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.