Toplam Yükleme : 10.710.587

Hide Folders XP 2.X Türkçe Yama

Hide Folders XP 2.X Türkçe Resmi
  • Boyutu:117 Kb.
  • Üretici:musadilek (MUSA YILDIZ)
  • Tarih:19.11.2006
  • Bu Hafta: 64
  • Toplam:2.110
%100 İndirin
Aciklama:
Hide Folders XP + Türkçe Yama (Her Türlü Belge, Dosya, Klasör ve Sürücünüzü Kilitleyin veya Gizleyin Yani Koruyun)Virüslerden ve Kem Gözlerden %100 Korur. Üstün yönlerinden Birkaçı:Sınırsız sayıda belge, dosya, klasör, Harddisk vb.korunur.Böylelikle Korunmuş olan bilgilere Virüs vb. Ulaşamaz.Agdan Korunmuş olan Bilgilere Ulaşılamaz.Kısaca Şifresiz Kimse Bilgilerinize Ulaşamaz.istediğimiz dosyayı vb. bulunduğu konumda şifreleme ve gizleme yapabiliyoruz.Türkçe Dil Desteği Vardır.İsteğe bağlı windows exploreri bütünleştirmesi yani mause sag tıka eklenebilme vardır.Sürükle bırak özelliği vardır.ister gizleme ister şifreleme yapabiliyor.(Dosya Gizle , Dosya Kilitle , Gizle ve Kilitle)İstersek korunanları görünür fakat silinmez yapabiliyoruz. Yetkisiz kullanıcılara karşı şifre koruması mevcuttur. Program kendinin kaldırılmasını engelliyor hatta kendini görünmez bile yapıyor, istersek kaldırma bilgisi gizliyor.Güvenli modda bile korunanlara ulaşımı engelliyor. Win 2000,Xp x32, x64 + Vista uyumluluğu vardır.vb. üstün yönleri vardır.....Daha geniş bilgi içinhttp://www.fspro.net/ adresine bakınız.....Rar Şifresi: musadilek


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Hide Folders XP 2.X 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Hide Folders XP 2.X 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Hide Folders XP 2.X Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.