Toplam Yükleme : 10.662.227

Winamp 3 RC ve Türkçe Yaması

  • Boyutu:8594 Kb.
  • Üretici:Hakan ARIN
  • Tarih:13.02.2011
  • Bu Hafta: 94
  • Toplam:3.593
%100 İndirin
Aciklama:
Artık Winamp 3 Aday Sürüm İle Karşınızda. Onlarca yeni özellik eklenen Winamp 3.0 en güzel özelliklerden birtanesi aynı radyolarda olduğu gibi Crossfade, yani, bir şarkı dinlerken, bitimine yakın sonraki şarkının başlaması.
Link güncellendi. 2002 yılında sitemize eklenen bu uygulama artık internette bulunamamaktaydı. Ziyaretçilerimizin düşük sistem gereksinimlerinden dolayı talep etmesi nedeniyle ve nostalji amaçlı kullanılabileceği göz önünde bulundurulduğunda internet ortamında bulunamayan Winamp 3 arşiv dosyasına eklenerek yeniden yüklendi.
Bu arşiv içindeki Winamp 3 ve Türkçe yaması bulunmaktadır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Winamp 3 RC ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Winamp 3 RC ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Winamp 3 RC ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.