Toplam Yükleme : 10.708.309

System Mechanic Professional 6 Türkçe Yama

System Mechanic Profession Resmi
  • Boyutu:11250 Kb.
  • Üretici:ProzexiShare Türkçe Yama
  • Tarih:28.05.2007
  • Bu Hafta: 208
  • Toplam:6.355
%100 İndirin
Aciklama:
System Mechanic, PC'nizi formda tutmak için kullanabileceginiz genel amaçli bir programdir. Bilgisayarini ilk günkü gibi kullanmak isteyenlerin yegane yardimcisidir. SystemMechanic bozuk kisayollari düzeltmenizi ya da silmenizi, hatali Registry girislerini ve geçersiz kurulum dosyasi bilgilerini kaldirmanizi da mümkün kiliyor. Programin içindeki diger araçlar sayesinde Windows açildiginda hangi programlarin yüklenecegini belirleyebiliyor ve program kurulumlarini göz altinda tutabiliyorsunuz. Isterseniz birbirinin ayni olup bosu bosuna yer kaplayan dosyalari ve çesitli çöp dosyalarini bulup kaldirabilirsiniz. Hangi sürücüleri ve/veya klasörleri tarayacagini seçebilirsiniz. Programin içindeki çöp dosyasi (waste file) listesine istediginiz gibi müdahale edebiliyorsunuz. Taramalar bittiginde, System Mechanic belirlenen kriterlere uyan dosyalarin listesini sunuyor. Böylece içlerinden istediklerinizi silebiliyorsunuz.

Daha sonra karsilastirma yapmak için sisteminizin bir dökümünü çikarabilir ya da belli bir kurulumun sisteminizde ne gibi degisikliklere yol açtigi konusunda bir rapor alabilirsiniz. Programin özellikleri arasinda güvenli dosya süpürmeleri gerçeklestirebilmesi, masaüstü degisiklikleri yapabilmesi, Internet baglantisindan tam randiman almaya yönelik seçenekler ve güvenlik özellikleri de bulunuyor. Son olarak da, sisteminizi sizi sürekli ugrastirmadan formda tutmak için, scheduleri sayesinde sizin önceden belirlediginiz görevleri vakti gelince uygulayabiliyor.
Programin Baslica Özellikleri:

Sistem Artiklari Temizleyici,
Kopya Dosya Bulucu,
Iz Temizleyici,
Popup Durdurucu,
Yazilim Kaldirici,
Kayit Defteri Temizleyici,
Kisayol Düzenleyici,
Silinmis Veri Kurtarici,
PC Bakim Sihirbazi,
Bakim Programlama,
Yazilim Konumlandirma,
Internet Hizlandirici,
Sistem Anlik Görüntü Alici
Windows Ince Ayar,
Disk Birlestirici,
RAM Birlestirici,
Kalici Dosya Silici,
Sürücü Imaji Olusturucu,
Casus Yazilim Kaldirici,
Antivirüs,
Güvenlik Duvari,
Silinmis Veri Izi Temizleyici,
Sürücü Temizleyici,
Veri Silme Önyükleme Disketi,
Baslangiç Yönetici,
ve daha bir çok özellik.


Bu Yama, System Mechanic Professional 6.0s sürümü temel alinarak hazirlanmis olup tüm sürüm 6 serisi için geçerlidir... Programin Dil Destegi ve dolayisiyla dil dosyalari olmadigindan dolayi; yama, orjinal programin ana uygulama dosyalarinda degisiklikler yapilarak hazirlanmistir. Bu nedenle program güncellemesi yapilmasi halinde Türkçe özelligi kaybolacaktir ve güncelleme yapilmasi tavsiye edilmemektedir.

Orjinal program bir sistem bakim ve güvenlik programi oldugundan, sisteminizde önemli degisiklikler yapmakta ve normal bilgisayar kullanicilari için bu ayarlari kolaylastirmaktadir. Yine de program genel olarak ileri düzey kullanicilara hitap etmektedir. Yeni baslayan kullanicilar tarafindan programin yanlis kullanilmasi sonucu ciddi sistem hatalari ve veri kayiplari meydana gelebilmektedir. Yamayi kullanma sorumlulugu yalniz ve yalniz size aittir.

Yamanin Kurulumu:

Yamayi kurmaya baslamadan önce Kapatilmasi Programlar:

SMSystemAnalyzer.exe
SystemGuardAlerter.exe
SMTrayNotify.exe
SysMech6.exe
PopupBlocker.exe
DiskImageService.exe
streamserver.exe
Yamayi kurmaya baslamadan önce System Mechanic Pro 6.0 programini ve yukarida adlari geçen diger alt programciklari tamamen kapatmalisiniz. Programin arka planda çalismadigindan emin olmalisiniz. Yamayi kurabilmek için asagidaki seri numaralarindan birisini kullanabilirsiniz. Yamayi System Mechanic programini kurdugunuz dizine kurmalisiniz. Varsayilan olarak bu yama C:\Program Files\iolo\System Mechanic Professional 6 klasörüne kurulacaktir. Eger siz programi farkli bir klasöre kurmussaniz, yamanin kurulumu sirasinda Gözat... butonuna tiklayarak programi kurdugunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayiniz.

Kurulum için gerekli olan seri numaralari:

ProzexiShare-Q0DU-3227-LIJH
ProzexiShare-2TRV-9786-JQYO
ProzexiShare-8II4-4340-VJFA

Not: Her ihtimale karsi C:\Program Files\iolo\System Mechanic Professional 6 klasörünün bir yedegini almanizi öneriyoruz. Eger yamadan memnun kalmazsaniz tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedege ihtiyaciniz olacaktir. d


Bu yamanın çalışması için sisteminizde System Mechanic Professional 6 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce System Mechanic Professional 6 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra System Mechanic Professional 6 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.