Toplam Yükleme : 10.657.629

Battlefield 2142 Türkçe Yama

  • Boyutu:1 mb Kb.
  • Üretici:DjClup
  • Tarih:24.01.2011
  • Bu Hafta: 99
  • Toplam:4.571
%100 İndirin
Aciklama:
Battlefield 2142 Türkçe Yama.
Yıl 2142, buzul çağının şafağı dünyayı paniğe sürükler. Buzlarla kaplı olmayan alanlar dünya nüfüsunun çok ufak bir kısmını beslemeye yetmektedir. Hesap basit ve acımasızdır; bazıları yaşayacak, çoğunluk ölecek. Savaşın adı Battlefield 2142.

Battlefield 2142'de oyuncular iki farklı süper orduyu yönetmeyi seçebiliyorlar, Avrupa Birliği ya da Pan Asya Koalisyonu.

Oyuncuların kullanabildiği son teknoloji silah deposunda gizlenebilen araçlar, güçlü tüfekler ve çeşitli kullanılabilir araçlar mevcut. Karada ve havada tüm bu silahların yanında elektromanyetik etkisizleştirici gibi elektrikli tüm araçları durdurabilen anti silahlar mevcut.

Oyunun başlıca Özellikleri:

* 64 Online oyuncu – Battlefield'in efsanevi çok oyunculu modu Battlefield 2142'de 64 oyuncuya kadar destekleniyor.
* Gerçek zamanlı savaş – Kazandıkça rütbenizin yükselmesinin yaninda yeni silah ve ekipmanlar kazanabiliyorsunuz.
* Farklı yetenekler – Oyuncular yeteneklerine göre farklı sınıflardan çeşitli özellikleri birleştirerek kendi oyun stillerini oluşturabiliyorlar.
* Öldürücü Araçlar - APC'lerden uçaklara, motosikletten tanka kadar son teknoloji araçları kullanabiliyorsunuz.
* Son Teknoloji Silahlar - Elektromanyetik bombalar, uçak ve tank savarlar, akıllı mayınlar, gizleyici araçlar ve daha bir çok silah savaş alanını sonsuza dek değiştiriyor.
Link güncellendi


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Battlefield 2142 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Battlefield 2142 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Battlefield 2142 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.