Toplam Yükleme : 10.664.707

Akıllı Öğrenci Seçici 5.3

  • Boyutu:7 Kb.
  • Üretici:AKIL
  • Tarih:16.07.2002
  • Bu Hafta: 56
  • Toplam:1.677
%100 İndirin
Aciklama:
Öğretmen adayları, öğretmenler, öğretim görevlileri, öğretim üyeleri. Sınıftasınız. Öğrencilerinizi sözlü yapacaksınız, sordunuz: Kim sözlü olmak istiyor Gönüllü olan var mı ya da bir problem sordunuz: Bu soruyu kim çözmek ister dediniz. Baktınız ki kimse soruyu çözmeye ya da sözlüye kalkmaya niyetli değil. Sınıfınızda da bilgisayar kullanma imkanı var. Çalıştırın Akıllı Öğrenci Seçici 5.3 programını. İki seçenekten birincisi olan Rasgele Öğrenci Numarası Oluşturma işlemini seçin. Öğrencilerinizin numaralarının bulunduğu sayı aralığını yazın. Ya da öğrencilerinizin numaralarını ve adlarını alt alta yazarak bir text dosyasına kaydettiyseniz, dosyanızın bulunduğu yeri belirtip oradan rasgele bir öğrenci seçilmesini sağlayın. Böylece tarafsız olarak bir öğrenciyi seçip sözlüye ya da soruyu çözmek için tahtaya kaldırmış olursunuz. Bunun yanında sürekli belirli öğrencilerin kalkması önlenmiş olur ve çalışan öğrenciler ile çalışmayan öğrenciler kısa zamanda tespit edilmiş olur.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Akıllı Öğrenci Seçici 5.3'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Akıllı Öğrenci Seçici 5.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Akıllı Öğrenci Seçici 5.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.