Toplam Yükleme : 10.664.710

Close Win 2.0 Türkçe

  • Boyutu:5561 Kb.
  • Üretici:Uskes
  • Tarih:17.07.2002
  • Bu Hafta: 63
  • Toplam:1.543
%100 İndirin
Aciklama:
Üreticiden: Uskes Close programı istediğiniz saatte bilgisayarınızı kapatmaya yarar. Basit bir program ama herkesin elinin altında bulunması lazım ummadık zamanda lazım olabiliyor. Üstelik kullanımı çok çok basit. Kullanımı: Bilgisayarın kapanmasını istediğiniz saati girdikten sonra 'Enter' tuşuna basarak yada 'Ok' butonuna tıklayarak programı aktif hale getiriyorsunuz. İşlemi iptal etmek isterseniz iptal butonuna basmanız yeterli. Sağ alt köşedeki ok programı gizler. Programı tekrar göstermek için system bar daki ikonu tıklayın. Ayrıca 'Esc' tuşuna basıldığında program kapanır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Close Win 2.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Close Win 2.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Close Win 2.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.