Toplam Yükleme : 10.709.627

Oxygen Phone Man. 1.9

  • Boyutu:10 Kb.
  • Üretici:Nevzay Çınar
  • Tarih:26.07.2002
  • Bu Hafta: 58
  • Toplam:2.090
%100 İndirin
Aciklama:
Eğer nokia marka cep telefonunuz varsa ve data kablosu veya Irda ile bilgisayarınıza bağladıysanız mutlaka Oxygen phone manager adlı programı kullanmıisınızdır. İşte size bu programa Türkçe dil desteği. Turkce.zip dosyasını indirip açtıktan sonra çıkan Turkce.lng dosyasını Oxygen phone managerin yüklü olduğu klasöre (Ör: c:\program files\oxygen\7110) yükleyin daha sonra programı açın Options\Program options menüsünü açın çıkan pencerinin sol alt köşede English yazısının hemen yanındaki ok tuşuna basıp Turkce yazısını bulun ve OK yazan düğmeyi seçin hepsi bu kadar artık program Türkçe NOT: Bu dil eklentisi Opm2 için geçerli değildir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Oxygen Phone Man. 1.9'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Oxygen Phone Man. 1.9 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Oxygen Phone Man. 1.9 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.