Toplam Yükleme : 10.660.884

Trend Micro PC-cillin Internet Security 2007 Türkçe Yama

Trend Micro PC-cillin Inte Resmi
  • Boyutu:3265 Kb.
  • Üretici:Pc-cilin Tr
  • Tarih:17.05.2007
  • Bu Hafta: 38
  • Toplam:4.976
%100 İndirin
Aciklama:
Trend Micro PC-cillin Internet Security 2007 Trend Micro PC-cillin Internet Security 2007, ödül kazanmy? Trend firmasy PC-Cillin Antivirüs yazylymynyn daha da geli?tirilmi? bir sürümüdür. Bu Komple güvenlik paketi Antivirüs yazylymynyn dy?ynda Firewall (Güvenlik Duvary), SPAM Filtresi, Spyware gibi Casus Yazylym Temizleme Özelli?i, Hacker Saldyrylaryny Önleyicisi ve Detayly Güvenlik Asistany gibi yeni yetenekleri ile göz dolduruyor. Yama Yçerisindeki pccmain çevirisi 4gen Internet Hizmetleri tarafyndan yapylmy?tyr.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Trend Micro PC-cillin Internet Security 2007 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Trend Micro PC-cillin Internet Security 2007 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Trend Micro PC-cillin Internet Security 2007 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.