Toplam Yükleme : 10.664.706

Advanced File Organizer 2.60.490

  • Boyutu:1330 Kb.
  • Üretici:by43
  • Tarih:28.05.2007
  • Bu Hafta: 41
  • Toplam:1.017
%100 İndirin
Aciklama:
Advanced File Organizer güçlü, kolay kullanymly bir dosya koleksiyonlama programydyr Dosyalarynyzy sabit diskinizde veya çykartylabilir disklerde aramak uzun zaman my alyyor Advanced File Organizer ile CD ve DVD koleksiyonlary yapmak my istiyorsunuz Ya da internetten inndirdi?iniz birkaç MP3 dosyasyndan koleksiyon yapmak my istiyorsunuz Simdi aramanyza uygun olarak tasarlanmys bir koleksiyonlama programy ile karsy karsyyasynyz. Advanced File Organizer koleksiyonlady?y dosyalara yorum eklemenize izin veriyor. Advanced File Organizer tüm sabit disklerde, CD'lerde, DVD'lerde parmak belleklerde ve di?er depolama aygytlarynda dosya koleksiyonlama sa?lyyor


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Advanced File Organizer 2.60.490'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Advanced File Organizer 2.60.490 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Advanced File Organizer 2.60.490 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.