Toplam Yükleme : 10.660.871

Half Life Kurtlar Vadisi Bot 2.0 1.3

Half Life Kurtlar Vadisi B Resmi
  • Boyutu:926 Kb.
  • Üretici:Yuklee.Tr.Cx
  • Tarih:30.05.2007
  • Bu Hafta: 61
  • Toplam:6.618
%100 İndirin
Aciklama:
Yamayi kurmaya baslamadan önce Half Life oyununu tamamen kapatmalisiniz. Programin arka planda çalismadigindan emin olmalisiniz. Yamayi Half-Life oyununu kurdugunuz dizine kurmalisiniz. Varsayilan olarak bu yama C:\SIERRA\Half-Life klasörüne kurulacaktir. Eger siz oyunu farkli bir klasöre kurmussaniz, yamanin kurulumu sirasinda Gözat... butonuna tiklayarak oyunu kurdugunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayiniz.

Kurulumu yaptiktan sonra Oyuna Giriniz Custom Game ye giriniz orada kurtlar vadisi yazan yeri aktif yapin daha sonra oyuna girin. indireceginiz bu dosya Half Life Kurtlar Vadisi Bot 2.0 1.3 yamasidir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Half Life Kurtlar Vadisi Bot 2.0 1.3'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Half Life Kurtlar Vadisi Bot 2.0 1.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Half Life Kurtlar Vadisi Bot 2.0 1.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.