Toplam Yükleme : 10.657.628

Don't Panic 4.0 Türkçe Yama

Don't Panic 4.0 Türkçe Yam Resmi
  • Boyutu:8367 Kb.
  • Üretici:by43
  • Tarih:12.06.2007
  • Bu Hafta: 54
  • Toplam:3.231
%100 İndirin
Aciklama:
Dont panik-Panik Yok artık Oyun oynarken patronlarından korkanlar. Birisinin; girdiğiniz sitenizi, şifrenizi, önemli bilgilerinize bakarken yanınıza geldiğinde görmesini istemiyormusunuz. Tam size göre bir program Programın varsayılan kısayol tuşlary Panik(panic) :Ctrl+Space Panik Yok (unpanic): Ctrl+Backspace Programın Başlıca Özellikleri -Ynternet tarayıcısı geçmişini temizleyebilir -çöp kutunuzu temizleyebilir -Başlat menüsündeki Çalıştır geçmişini temizleyebilir -Başlat menüsündeki Ara geçmişini temizleyebilir -Başlat menüsündeki Belgeler geçmişini temizleyebilir -internette Sörf ederken açılır pop-up pencereleri engelleyebilir -Son girdiğiniz site geçmişini temizleyebilir -Çerezleri (Cookies) temizleyebilir-Masaüstünüzdeki kullandığnız programları kapatabilir,gizleyebilir yada küçültebilir -Panik moduna geçildiğinde istediğiniz bir uygulamayı hemen çalıştırır Örnek (word,excel internet explorer vs.) -Programın Sistem tepsisindeki ikonu değiştirilebilir yada gizlenebilir -Programın ekranda gizli panik çubuğu bulunur panik halinde fareyi üzerine getirdiğinizde yada kliklediğinizde panik aktif olur. -Program panik modunda sesli uyarı yapabilmekte yada simgesi yanıp sönebilmekte -Gizlemeyi parolalı olarak yapabilirsiniz -Bazı dosyaları ilaveten temizleyebilmektedir. Bu özellikte ( Dikkatli olmanız önerilir)


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Don`t Panic 4.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Don`t Panic 4.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Don`t Panic 4.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.