Toplam Yükleme : 10.709.623

Logo Manager TR 1.0.0

  • Boyutu:65 Kb.
  • Üretici:Nevzat Çınar
  • Tarih:01.08.2002
  • Bu Hafta: 66
  • Toplam:2.484
%100 İndirin
Aciklama:
Bu program ile kullandığınız Logomanagerı Türkçeye çevirebilirsiniz. Yapmanız gereken bu programı Logomanageri yüklediğiniz klasörde (C:\Program Files\LogoManager şeklindedir) çalıştırmak. Daha sonra LogoManageri açıp ayarlara (Tools\Options) gelip karşınıza çıkan Options başlıklı ekranda Laguage düğmesine tıklamak, karşınıza gelecek olan Laguage Selection penceresinde ok tuşu ile aşağıya inip Unknown yazısını (unknown yerine türkçe yaması gerekiyor ama henüz olmadı) seçip OK düğmesine basıp Options penceresine geri dönecektir. Burada Close yazan düğmeye basın ve göreceksiniz artık logomanager Türkçe.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Logo Manager TR 1.0.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Logo Manager TR 1.0.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Logo Manager TR 1.0.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.