Toplam Yükleme : 10.705.007

Full Spectrum Warrior Türkçe Yama

Full Spectrum Warrior Türk Resmi
  • Boyutu:82 Kb.
  • Üretici:Warezon
  • Tarih:28.06.2007
  • Bu Hafta: 106
  • Toplam:1.953
%100 İndirin
Aciklama:
Counter Strike tarzyny seven tüm oyuncularyn Full Spectrum Warrior serisinin yenisi de ho?laryna gidecek. Bu bölümde takym lideri olarak ekibinizi yönetecek, saldyry ve kurtarma görevlerini tamamlamaya çaly?acak, 12'nin üzerinde tekli ve onlarca harita üzerinde de çoklu oyun imkanyny bulacaksynyz. Tamamen gerçeklerinden birebir modellemeler ile taranan silahlar, kullanabilece?iniz yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ve gerek saldyry, gerekse de korunma amaçly kullanylabilecek motorlu ta?ytlar sizin askeri dehanyz tarafyndan kullanylmayy bekliyor...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Full Spectrum Warrior 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Full Spectrum Warrior 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Full Spectrum Warrior Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.