Toplam Yükleme : 10.708.836

Rise of Nations Thrones Türkçe Yama

Rise of Nations Thrones Tü Resmi
  • Boyutu:5674 Kb.
  • Üretici:NemrutTR
  • Tarih:10.07.2007
  • Bu Hafta: 2816
  • Toplam:23.728
%100 İndirin
Aciklama:
Microsoft’un birbiri ardina patlayan strateji bombalarinin son örnegi olan Rise of Nations, genel anlamda degerlendirildiginde Age Of Empires gibi real-time (gerçek zamanli) ve Civilization gibi turn-based (sirali) strateji oyunlarinin basarili bir senteziydi. Oyun geçen sene bazi otoriteler tarafindan “yilin strateji oyunu” seçildi.
Rise of Nations: Thrones & Patriots strateji oyunu sevenler için gerçek zamanli bir strateji oyunu. Rise of Nations: Thrones & Patriots'a standart campaignler yerine 4 adet campaign geliyor.

Yeni Eklenen Campaignler:

Alexander the great
Napoleon
The new world
The cold war
Oyun dengeli uluslari, hos grafikleri ve kolay arayüzü ile oynanmaya deger cinsten. Oyunda Büyük Iskender’in 13 sene boyunca yaptigi savaslari takip edebilir ya da Napoleon Boneparte gibi tarihi olaylara bagli kalarak yabanci topraklari ele geçirip ülkenize kahraman olarak geri dönebilir veya Amerika'nin yerlisi bir uygarlik olarak, Avrupalilar’i denize dökebilir ya da Americans’i seçerek bagimsizliginizi ilan edip süper güç olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Isterseniz Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birligi ve Amerika Birlesik Devletleri arasindaki mücadeleyi yasayabilirsiniz.
Yamanin Kurulumu:
Yamayi kurmaya baslamadan önce Rise of Nations Thrones oyununu tamamen kapatmalisiniz. Programin arka planda çalismadigindan emin olmalisiniz. Yamayi Rise of Nations: Thrones and Patriots oyununu kurdugunuz dizine kurmalisiniz. Varsayilan olarak bu yama C:\Program Files\Microsoft Games\Rise of Nations klasörüne kurulacaktir. Eger siz Rise of Nations Thrones & Patriots oyununu farkli bir klasöre kurmussaniz, yamanin kurulumu sirasinda Gözat... butonuna tiklayarak programi kurdugunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayiniz.
Not: Her ihtimale karsi C:\Program Files\Microsoft Games\Rise of Nations klasörünün bir yedegini almanizi öneriyoruz. Eger yamadan memnun kalmazsaniz tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedege ihtiyaciniz olacaktir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Rise of Nations Thrones 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Rise of Nations Thrones 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Rise of Nations Thrones Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.