Toplam Yükleme : 10.707.973

Corel DRAW Graphics Suite 12 Türkçe Yama

  • Boyutu:8485 Kb.
  • Üretici:Shanex
  • Tarih:06.09.2007
  • Bu Hafta: 2001
  • Toplam:9.302
%100 İndirin
Aciklama:
CorelDraw Adlı programın Türkçe Yamasıdır. Çalışması için sisteminizde CorelDraw 12 Programının yüklü olması gerekmektedir.
CorelDraw pek çok bilgisayar kullanıcısının çizim yapmakta, poster, duyuru, broşür gibi medyaları hazırlamakta kullandığı bir yazılım. CorelDraw Graphics Suite 12.0 son kullanıcısına dört CD ile sunuluyor. Yazılım paketi içinden çıkan 4 CD’nin sadece ilkinde uygulamaların bulunduğunu söylersek herhalde yüksek kalitedeki clipart, fotoğraf, taslak, font ve eğitim içeriğinin ne kadar güçlü olduğu da ortaya çıkacaktır.

Adobe uygulamalarının neredeyse yarı fiyatına alabileceğiniz CorelDraw, Corel Photo-Paint ve Corel RAVE gibi konusunda uzman yazılımlardan oluşan bu grafik paketi bu konuda çalışan herkesin ihtiyacı olan tüm araçları içermeyi başarıyor. Yazılım paketi içinde yer alan CorelDraw'da yer alan yeni özelliklerin büyük bir çoğunluğu kullanışlılığı artırmayı hedefliyor. Eklenen bir çok yeni özelliğin klasik CorelDraw kullanıcılarını memnun edeceğini ve terfi etmek için bir neden teşkil edeceğini düşünüyoruz. Örneğin bunun için Corel, yeni başlayanlara yönelik olarak Smart Drawing aracı adı altında yeni bir özellik de sunuyor. Bu şekilde kullanıcı kabataslak bir çizim yaptığında bu, otomatik olarak uygun geometrik şekillerden birine dönüştürülebiliyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Corel DRAW Graphics Suite 12 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Corel DRAW Graphics Suite 12 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Corel DRAW Graphics Suite 12 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.