Toplam Yükleme : 10.664.775

WindowBlinds Enhanced 5. XP & Vista 5

WindowBlinds Enhanced 5. X Resmi
  • Boyutu:10 Kb.
  • Üretici:MNF
  • Tarih:16.09.2007
  • Bu Hafta: 43
  • Toplam:1.586
%100 İndirin
Aciklama:
WindowBlinds Enhanced 5. XP & Vista Masaüstünüzün kisiliginizi yansytmasyny istiyorsunuz ama i?letim sisteminiz derdinize deva olmaktan uzak, çok kysytly özelle?tirmeler sunuyor. Syk syk duvar ka?ydyny yenilemek bile fayda etmiyor artyk. Masaüstünüzü nasyl size özgü bir hale getirebilirsiniz Window Blinds bu sorunun en köklü çözümlerinden biri; masaüstünüzü düpedüz bir kabuk (skin) haline getiren, özelle?tirme anlamynda neredeyse tüm synyrlary ortadan kaldyran sihirli bir yazylym.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde WindowBlinds Enhanced 5. XP & Vista 5'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce WindowBlinds Enhanced 5. XP & Vista 5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra WindowBlinds Enhanced 5. XP & Vista 5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.