Toplam Yükleme : 10.709.627

Splitter Light 4.0 Türkçe

Splitter Light 4.0 Türkçe Resmi
  • Boyutu:26 Kb.
  • Üretici:by43
  • Tarih:19.11.2007
  • Bu Hafta: 74
  • Toplam:1.378
%100 İndirin
Aciklama:
Programla istediğiniz dosyayı parçalara bölerek disket,CD,hafıza kartı gibi çıkarılabilir medyalarda taşıyarak bilgisayarınızda dosyaları tekrar birleştirebilirsiniz Program kurulumsuz ve ücretsizdir. Program Kullanımı Çıktı dizinine splitteri kopyala seçilirse splitter de kopyalanır.Komut Dosya Birleştirmesi oluştur seçeneği seçilirse Tüm parça dosyalar aynı kılasör içine toplanıp komut dosyası çalıştırılınca dosyamız birleştirilir. BolBolunecek dosya seçildikten sonra bölme boyutu ayarlandıktan sonra tıklanmalıdır BolBolunecek dosya seçildikten sonra bölme boyutu ayarlandıktan sonra tıklanmalıdırherhangi bir parça seçildikten sonra tıklandığında dosyanın birleştiğini göreceksiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Splitter Light 4.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Splitter Light 4.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Splitter Light 4.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.