Toplam Yükleme : 10.654.580

Medal Of Honor - Airborne Türkçe Yama

  • Boyutu:5828 Kb.
  • Üretici:Özgür Fırat Özpolat
  • Tarih:22.11.2007
  • Bu Hafta: 1803
  • Toplam:8.406
%100 İndirin
Aciklama:
Bilgisayarınız da bulunan dosyalarınız kontrolünüzden mi çıktı Bir dosyanın diskin muhtelif yerlerinde kopyaları mı oluştu Dupehunter, ikiz dosyaları bularak size fazla olanları silme şansı verir. Dosya karşılaştırmasında sadece dosya adını değil boyut, tarih, saat , içerik gibi özellikleri de karşılaştırır.
Videoget programı aralarında Youtube, Google Video, Yahoo Video ve Türkiye'den PiknikTube gibi büyük video izleme sitelerininde aralarında bulunduğu tam 166 web sitesinden videoları indirebilmektedir. Bu paketteki videoget türkçe yaması programı aynı zamanda tam sürüm yapmaktadır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Medal Of Honor - Airborne 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Medal Of Honor - Airborne 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Medal Of Honor - Airborne Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.