Toplam Yükleme : 10.708.309

Age of Empires III Türkçe Yaması

  • Boyutu:367 Kb.
  • Üretici:Batuhan BAYRAKTAR
  • Tarih:31.01.2008
  • Bu Hafta: 2247
  • Toplam:46.425
%100 İndirin
Aciklama:
Age of Empires serisinin yapımcısı Ensemble Studios'un yeni oyunu Age of Empires III, 1500-1850 tarih aralığında geçiyor. Oyun Age of Empires II: The Age of Kings'in kaldığı yerden devam ediyor. Oyuncular Avrupa'da güçlü bir imparatorluk kurmaya çalışırken, Kuzey ve Güney Amerika'da keşifler yapacak, sömürgeleştirme ve fetihlerle uğraşacaklar.

Age of Empires III yeni oynayış unsurları, yeni anavatanlar ve inanılmaz savas sistemleri içerecek. Oyuncular tek kisilik görevlerden farklı olarak rastgele haritalarda fetihlerde bulunacak ve yeni medeniyetler keşfedecek. Oyuncuları bilgisayar grafik teknolojilerini sonuna kadar zorlayacak devrimsel nitelikte mükemmel grafikler bekliyor.
Link Güncellendi


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Age of Empires III 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Age of Empires III 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Age of Empires III Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.