Toplam Yükleme : 10.660.883

Fifa 2008 Türkçe Yama

  • Boyutu:1060 Kb.
  • Üretici:yok
  • Tarih:12.02.2012
  • Bu Hafta: 1598
  • Toplam:17.129
%100 İndirin
Aciklama:
EA SPORTS sizlere bilgisayar başında gerçek futbol keyfini yaşatmak için büyük bir gayretle çalışıyor. Fifa serisinin heyecanla beklenen 2008 sürümü yayınlandı bile. Fifa 2008'deki görsel şölen ve ses efektleri sizi bir anda masanızdan alıp futbol sahasının tam ortasına götürüyor ve bir anda kendinizi futbol topunun peşinde buluyorsunuz. Eski Fifa serilerine nazaran çektiğiniz şutlardaki farkı hemen hissedeceksiniz.

FIFA Soccer 08 yeni jenerasyon oyun motoru ile Xbox360 video oyunları kategorisinde maksimum görsellik ile çalışabilmekte. Futbolcu yüzlerinin grafik çizimleri tıpkı bugün televizyonlarda veya herhangi bir basın organında nasıl onları görüyorsak aynı kalitede yaratılmış. Yeni oyun modu A Pro ile de size tek kişilik bir oyun sunuyor. Bu oyun içerisinde yarı profesyonelden bir futbolcu alıp onu profesyonelliğe kadar götürüyorsunuz ve antremanlarını mevkiisini ve daha bir çok özelliğini siz belirliyorsunuz. Kısaca o futbolcunun hayatı ve gideceği takımlar tamamı ile size bağlı oluyor. Disiplinli bir çalışma ile yönettiğiniz futbolcuyu futbol dünyasında çok önemli yerlere getirebilme imkanınız var.

FIFA Soccer 08 kapsamında tam olarak 620 lisanslı takım, 30 resmi lig ve 15.000'den fazla lisanslı oyuncu bulunmaktadır.

Artık Fifa Türkçe yama deyince akla ilk gelen isimlerden olan Hakan AYAŞ, sizlere Fifa 2008 için yeni bir yama sunmaktadır. Bu yama ile Fifa 08 tamamen Türkçe olmaktadır. Bu yama ile birinci sürümdeki eksik çeviriler tamamlandı ve bazı hatalar giderildi. İndireceğiniz bu yamanın içerdiği değişiklikler başlıca şöyle özetlenebilir:

Menajer modundaki eksik ve hatalı çeviriler düzeltildi.
Gazetelerde hiç İngilizce kelime kalmadı.
Co-Op modu "Oyuncu Kariyeri Modu" olarak değiştirildi ve büyük oranda Türkçeleştirildi.
Yardım menüsü (F1) Büyük oranda Türkçeleştirildi. Bir menüde iken menajer mod vs. da F1 basarak yardım alabilirsiniz.
Eksik ve yanlış ülke isimleri düzeltildi.
Yönetimden gelen mesajlar düzeltildi.
Yönetimin beklentileri ve sizin hakkınızdaki yorumlar düzeltildi.
İpucu menüsü %100 oranında Türkçeleştirildi.
Görsel Sim %100 Oranında Türkçeleştirildi.
Turnuva Modundaki cümleler düzenlendi ve eksik kelimeler düzeltildi.
Puan tablosu, gol krallığı vb. düzenlendi.
Maç başlamadan önce yükleme ekranında çıkan yanlış çeviriler düzeltildi.
ve daha bir çok yenilikler versiyon 2'de sizi bekliyor.

NOT: MEVKİLERİ İNDİRDİĞİNİZ DOSYANIN İÇİNDEKİ MEVKİLER.TXT DEDİR.

Dosya sunucularımıza tekrar yüklendi.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Fifa 2008 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Fifa 2008 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Fifa 2008 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.