Toplam Yükleme : 10.660.883

Fifa 08 %100 Türkçe Yama

  • Boyutu:6428 Kb.
  • Üretici:Hakan Ayaş
  • Tarih:17.03.2008
  • Bu Hafta: 349
  • Toplam:19.490
%100 İndirin
Aciklama:
Evet V1den sonra beklediğiniz v2 çıkmış bulunmaktadır. * Menajer modundaki eksik ve hatalı çeviriler düzeltildi..* Gazetelerde hiç İngilizce kelime kalmadı.* Co-Op modu Oyuncu Kariyeri Modu olarak değiştirildi ve büyük oranda Türkçeleştirildi.* Yardım menüsü (F1) Büyük oranda Türkçeleştirildi. Bir menüde iken menajer mod vs. da F1 basarak yardım alabilirsiniz.* Eksik ve yanlış ülke isimleri düzeltildi.* Yönetimden gelen mesajlar düzeltildi.* Yönetimin beklentileri ve sizin hakkınızdaki yorumlar düzeltildi.* İpucu menüsü %100 oranında Türkçeleştirildi.* Görsel Sim %100 Oranında Türkçeleştirildi.* Turnuva Modundaki cümleler düzenlendi ve eksik kelimeler düzeltildi.* Puan tablosu, gol krallığı vb. düzenlendi.* Maç başlamadan önce yükleme ekranında çıkan yanlış çeviriler düzeltildi.enüler,gazeteler %100 Türkçe Yönetimden gelen mesajlar Türkçe ve anlaşılır bir dil. Takımların kısaltması ayarlı(Gal'saray yerine G.Saray, F'Bahce F.Bahçe gibi.) BÜTÜN ÜLKE İSİMLERİ %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL BİR DÜZEN) Turkey Türkiye gibi MEVKİLER %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL) (BKNZ. EKTEKİ DOSYA) ÖRNK SLB:SOL BEK GİBİ...ve daha bir çok yenilikler versiyon 2'de sizi bekliyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Fifa 08 %100 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Fifa 08 %100 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Fifa 08 %100 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.