Toplam Yükleme : 10.659.972

Spider Player 2.203 Türkçe Yama

  • Boyutu:16kb Kb.
  • Üretici:spider-player
  • Tarih:01.04.2008
  • Bu Hafta: 58
  • Toplam:1.911
%100 İndirin
Aciklama:
Winamp yazılımına alternatif bir müzik oynatma programı. MP1, MP2, MP3, MP4, M4A, MPC (MP+, MPP), AAC, aacPlus, AC3, Ogg Vorbis, FLAC, Ogg FLAC, TTA, APE, WavPack, Speex, WAV, CDDA, WMA, MID, RMI, KAR, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX gibi tüm formatları destekliyor. Kendi içerisinde bir cd yazma programı barındırıyor ve böylece ses formatlarını (mp3, ogg, wav) kolaylıkla dönüştürebiliyor ve cd ye kaydedebiliyorsunuz. Güçlü bir tag editörüne sahip olan program ID3v1&ID3v2, Vorbis, WMA metadataları gibi tagları değiştirebiliyor. Sese efekt katabiliyor, bunun yanında müzik parçasınına ait şarkı sözü eklemenize imkan veriyor. Skin desteği, düzenlenebilir ikonlar, m3u ve playlist desteği, ekolayzır gibi özellikleri bulunan programdır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Spider Player 2.203 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Spider Player 2.203 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Spider Player 2.203 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.