Toplam Yükleme : 10.710.582

Cyberlink YouCam Türkçe

Cyberlink YouCam Türkçe Resmi
  • Boyutu:52220 Kb.
  • Üretici:dreammaker81
  • Tarih:08.03.2012
  • Bu Hafta: 346
  • Toplam:8.442
%100 İndirin
Aciklama:
İnternet üzerinden Görüntülü konuşma araçları ile görüşme yaparken kamera görüntüsüne çeşitli efektler veren gelişmiş bir yazılım. Kolay kullanım ile büyük oranda Türkçeleştirilmiştir.
CyberLink YouCam ile çevrimiçi video konuşmalarınızı daha güzel hale getirebilirsiniz. Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger, AOL Instant Messenger, veya Skype ile uyumlu olan bu güzel program ile webcam'inizi çok daha etkili biçimde kullanabilirsiniz. Ve bu sayede görüntülü konuşmalarınız daha eğlenceli hale gelecek. YouCam ile çok güzel temalar kullanabilir ve görüntülü konuşma yaptığınız kişiye olmadığınız bir yerdeymişsiniz gibi güzel şakalar yapabilirsiniz.

Oldukça kolay kullanımı olan YouCam araçları ile bu programı kullanmakta da hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Yeni avatarlar, imaj dosyaları ve video klipleri yapabileceğiniz bu güzel program ile isterseniz webcam'inizden görüntüleri kaydedebilir bunları alıp üzerinde oynamalar bile yapabilirsiniz. Bir çok efekt ve özelliğe sahip YouCam ile chat yaparken eğlenceniz daha da artacak.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Cyberlink YouCam 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Cyberlink YouCam 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Cyberlink YouCam Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.