Toplam Yükleme : 10.708.309

Getright 5.2d Türkçe Yama

Getright 5.2d Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:291 Kb.
  • Üretici:HeadLight
  • Tarih:23.04.2008
  • Bu Hafta: 63
  • Toplam:911
%100 İndirin
Aciklama:
Getright programını Türkçe'ye çevirmek için gerekli olan yama dosyası. Programın çalışması için orjinal programın sisteminizde kurulu olması gereklidir. GetRight’la İnternet’ten indirdiğiniz dosyalar hem daha hızlı iniyor hem de bağlantınızın kopması durumunda güme gitmiyorlar! Özellikle 56K’lık Dial-Up bağlantıya sahip kullanıcılar için İnternet’ten dosya indirmek çoğu zaman bir kabustan farksız hale gelebiliyor. Bunun temel nedeni şüphesiz, Dial-Up bağlantının “acizliğinde” yatıyor ve halk deyimiyle “hızlanıp yavaşlayan” yani stabiliteden uzak, ve üstüne üstlük sık sık, en olmadık yerlerde kesilebilen böyle bir bağlantı download operasyonlarınızı baltalamak için birebir yaratılmış sanki. Peki bu sorunun bir çözümü yok mu

Bu sorunun en köklü çözümü kablo, ISDN, ADSL ya da uydu bağlantısı gibi “bu gece (ve her gece) kopması lazım olmayan” bağlantı modellerinden biri şüphesiz. Fakat ekonomik durumunuz müsait değilse ya da sık sık ve büyük boyutlarda dosya indiren biri olmayıp İnternet’i genellikle sörf yapmak ve başkalarıyla iletişim kurmak için kullanıyorsanız; var olan Dial-Up bağlantınızla da en azından dosyanızın inmesini ve normalden biraz daha hızla bilgisayarınıza aktarılmasını garanti altına alacak bir çözümünüz var: Download yazılımları!

GetRight, işte bu yazılımlardan biri ve temel işlevi indirmekte olduğunuz dosyanın bağlantınız kopsa bile inmesini sağlamak. Bunun yanında dosyayı parçalara bölerek ve her parçayı ayrı ayı indirerek, işlemi hızlandırabiliyor (bu özellik bağlantınızın bant genişliğiyle (bandwith) de doğru orantılı, 128K’lık bir bağlantıda dosya yaklaşık iki kat daha hızlı indirilebiliyor. Dolayısıyla GetRight ya da benzeri yazılımları kullanmak için illa ki Dial-Up bir bağlantınızın olması gerekmiyor). GetRight’ın bir diğer faydalı işlevi ise belirlediğiniz dosyaların belirlediğiniz zamanlarda inmesini sağlayacak Schedule özelliği. Bunun yanında GetRight, dosya iner inmez bağlantınızı kesebiliyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Getright 5.2d 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Getright 5.2d 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Getright 5.2d Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.