Toplam Yükleme : 10.654.575

Convert X toDVD 3.0.0.1 Türkçe Yama

Convert X toDVD 3.0.0.1 Tü Resmi
  • Boyutu:1607 Kb.
  • Üretici:by Jeet-Lee
  • Tarih:29.04.2008
  • Bu Hafta: 49
  • Toplam:2.065
%100 İndirin
Aciklama:
VSO ConvertX to DVD 3.0.0.7 programi bilgisayarinizdaki cesitli formatlardaki (DivX, Xvid, MPEG4, MOV, AVI, WMV, WMV HD, DV) videolarinizi DVD haline getirebileceginiz basit ve kullanisli bir program. Ayrica resimlerinizi goruntuleyebilir, ses dosyalariyla calisabilir, DVD filmlerinize alt yazilar olusturabilirsiniz. Program cevirme islemini yaptiktan sonra DVD’ye yazilacak halde hazir hale getiriyor ve size sadece herhangi bir DVD yazma programiyla filmlerini yazmak kaliyor. Windows XP arayuzune sahip ve birden fazla dil secenegine sahip olan bir program.

Ozellikler :
- Destekledigi video formatlari: DivX, Xvid, MPEG4, MOV, AVI, WMV, WMV HD, DV ve daha fazlasi
- Destekledigi kaynaklar: Dijital kameralar, TV/Sat
- Destekledigi Ses formatlari: AC3, DTS, PCM, OGG, MP3, ve daha fazlasi
- Alt Yazi Dosyalari: .SRT ve .SUB/IDX
- Video format secimi: NTSC, PAL, veya otomatik
- Resim Goruntuleme : Genis ekran, Tam ekran veya Otomatik
- Otomatik bolumler olusturabiliyorsunuz
- Programin arayuzunu degistirebiliyorsunuz
- DVD filmlerinize menu hazirlayabilirsiniz


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Convert X toDVD 3.0.0.1 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Convert X toDVD 3.0.0.1 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Convert X toDVD 3.0.0.1 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.