Toplam Yükleme : 10.662.216

USB Disk Security ve Türkçe Yama

USB Disk Security ve Türkç Resmi
  • Boyutu:6615 Kb.
  • Üretici:by Jeet-Lee
  • Tarih:02.05.2008
  • Bu Hafta: 72
  • Toplam:11.790
%100 İndirin
Aciklama:
Son günlerde popüler olan USB Disk Virüslerine dur demek istiyorsanız vazgeçemeyeceğiniz bir program. Üstelik Türkçeleştirilmiş olarak karşınızda.
Usb Belleklerinizi(Hafıza Kartları , Tasınabilir Harddisklerinizi , Flash Belleklerinizi Vs.) Bulunan Virüslerinizin Pcnize Bulaşmaması İçin Mükkemmel Bir Çözüm Bellekinizi Taktından Sonra Otomatik Olarak Devreye Girer Pcniz İle Arasında Teması kurdurmaz Tabiki Risk Akseden Bir Durum Varsa ve Risk yaratan Virüs Yada Trojanları Dosyalarınızın Veri Kaybına Ugramasını Engellemiş Olup Pcsinizde Çok Ufak Bir Alan Kaplamaktadır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde USB Disk Security ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce USB Disk Security ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra USB Disk Security ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.