Toplam Yükleme : 10.709.623

Install Creator 2.0.24 Türkçe Yama

Install Creator 2.0.24  Tü Resmi
  • Boyutu:2841 Kb.
  • Üretici:ProYama
  • Tarih:20.05.2008
  • Bu Hafta: 111
  • Toplam:1.803
%100 İndirin
Aciklama:
Kendi hazırladığınız bir programı veya herhangi bir çalışmanızı tek bir kurulum dosyasına çevirmek ve bu şekilde dağıtmak istiyorsanız bu programı yüklemelisiniz. Bilgisayarımıza kurduğumuz her yazılımın bir setup yani kurulum dosyası bulunur ve bu dosya aracılığı ile ilgili yazılımları bilgisayarımıza zahmetsiz bir şekilde kurabiliriz. Başka hiçbir işlem yapmamıza gerek kalmaz. Sizlerin arasında da kendi yazmış olduğu bir programı veya elindeki bir çalışmasını tek bir kurulum dosyasına çevirip bu şekilde dağıtmak isteyeniniz olabilir. Install Creator programı bu iş için kullanabileceğimiz gayet başarılı bir yazılım olarak öne çıkıyor. Yaklaşık olarak 2,5 MB büyüklüğündeki kurulum dosyasını indirdikten sonra hemen kurulumunu yapın ve daha sonra hazırladığınız programı ya da uygulamayı bir kurulum dosyası haline getirebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Install Creator 2.0.24 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Install Creator 2.0.24 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Install Creator 2.0.24 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.