Toplam Yükleme : 10.661.221

A4 Desk Flash Site Builder 6 Türkçe Yama

  • Boyutu:5426 Kb.
  • Üretici:Bülent Akdağ
  • Tarih:06.06.2008
  • Bu Hafta: 71
  • Toplam:6.139
%100 İndirin
Aciklama:
A4Desk Flash Site Builder programıyla bir kaç dakikada çok harika flash menüler, flash web siteleri ve sunumlar yapabilirsiniz. Kolay kullanımlı, programlama bilgisi gerektirmeyen bir yazılım. Birçok hazır şablon içeriyor. Çalışmalarınıza mp3, jpg, bmp, swf türü dosyaları da dahil edebiliyorsunuz.
Kısıtlama olarak ise yaptığınız tüm dökümanlar üzerinde flu olarak kendi reklamı ismi bulunuyor. Yeni sürümüyle birlikte font ve renk ayarları daha kolay. Programın tam sürüm fiyatı 50 dolardır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde A4 Desk Flash Site Builder 6 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce A4 Desk Flash Site Builder 6 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra A4 Desk Flash Site Builder 6 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.