Toplam Yükleme : 10.664.707

Net Support School 9.01 Türkçe Yama

Net Support School 9.01 Tü Resmi
  • Boyutu:3443 Kb.
  • Üretici:Baki TANRISEVEN
  • Tarih:20.06.2008
  • Bu Hafta: 46
  • Toplam:5.120
%100 İndirin
Aciklama:
NetSupport School popüler bir uzaktan kontrol programıdır. NetSupport ile ağınızdaki bilgisayarlarınızı uzaktan yönetebilirsiniz. Özellikle okul, internet cafe gibi yerlerde mutlaka el altında bulunması gereken yazılımlardan birtanesidir. Net support school ile ağdaki bilgisayarlarınızın ekran görüntülerine erişebilir, onların masa üstüne uzaktan müdahale edebilirsiniz. Böylece kimlerin nerelere girdiğini kontrol edebilirsiniz.
Netsupport ile eğitim uygulamalarında öğrencilerin uygulamada takıldıkları yerlerde uzaktan onların masa üstüne erişerek uygulamayı birlikte yapmanıza olanak sağlar. En etkili ve yenilikçi eğitim aracı olan NetSupport School kullanan öğretmen ve eğitmenler; tüm sınıfın, bir grubun ya da tek bir öğrencinin masaüstünü izleme, masaüstü ve dosya paylaşımı, kişiselleştirilmiş testler yapma ve bu testleri anında değerlendirme, birebir iletişim kurma olanaklarını kullanarak minimum çaba ile hem sınıf hakimiyetini sağlıyor hem de maksimum verimle öğrencilerine ulaşarak konuların anlaşıldığından emin oluyorlar.
Yamayı kurmaya başlamadan önce NetSupport School 9.01 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Görev yöneticisinin işlemler listesinden client32.exe uygulamasını sonlandırmalısınız. Yamayı NetSupport School 9 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\NetSupport\NetSupport School klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\NetSupport\NetSupport School\ altında bulunan PCICL32.DLL, PCICTL.DLL, PCIVIDEO.EXE dosyalarının yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Net Support School 9.01 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Net Support School 9.01 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Net Support School 9.01 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.