Toplam Yükleme : 10.708.870

VideoGet 3.0 ve Türkçe Yama

VideoGet 3.0 ve Türkçe Yam Resmi
  • Boyutu:5783 Kb.
  • Üretici:n/a
  • Tarih:26.06.2008
  • Bu Hafta: 76
  • Toplam:960
%100 İndirin
Aciklama:
İnternette çevrimiçi video oynatan site sayıları iyice çoğaldı. Buralarda yayınlanan videolar seyredilebiliyorken çoğu zaman bu siteler direk indirme imkanı vermez.
VideoGet, yüksek performansıyla çevrimiçi video yayınlayan web sitelerinden direk video indirmeye yarayan bir programdır. Tek ya da çoklu tavırda videoları indirebilir; otomatik olarak bir video biçimine dönüştürebilir.
Program sayesinde video yayınlayan 100'ün üzerinde web sitesinden beğendiğiniz video klipleri indirebilirsiniz. YouTube, MySpace, Google Video, Yahoo Video, VSocial ve bunlara benzer 100'ün üzerinde siteden indirme eylemi gerçekleştirebilirsiniz.
Bu web sitelerindeki videolar genellikle FLV dosya uzantısında olup, birçok video oynatıcı bu dosya biçimini tanımadığı için açamaz.
Programın içinde yer alan bütünleşik dönüştürme aracıyla FLV dosya biçimlerini AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, FLV, MP4, 3GP, MP3 dosya biçimlerine dönüştürebilirsiniz.
Program üzerinde yer alan (+) butonuna basıp, açılan pencereye elinizdeki link i yapıştırıp OK dedikten sonra ana pencerede bulunan aşağı ok simgesine tıkladığınızda program devreye girip, videoyu indirmeye başlar. Eğer indirmede sorun yaşıyorsanız güvenlik duvarı programının bu programa izin vermesini sağlayın.
Özellikleri
100'ün üzerinde web sitesinden video indirmeyi destekler.
Video biçimini dönüştürmeyi destekler (*.AVI, *.MPG, *.FLV, *.MP4).
Toplu yükleme/kaydetmeyi destekler.
Kullanımı kolay arayüz.
Ses kalitesi kurulabilir.
İndirme işlemi durdurulup/devam ettirilebilir.
Tüm internet bağlantılarıyla çalışır.
Türkçe hariç çok dil desteği.
Windows NT, 2000, XP ve 2003'de çalışır
Desteklediği Paylaşım Siteleri:
AnimeEpisodes.net
BestOfGoogleVideo
Blennus
BlipTV
Bolt
Break.com
Caught-On-Video
DailyMotion
DevilDucky
DumpALink
Fugly
Glumbert
Google Video
Grouper
GUBA.com (sadece bedava video)
JeuxVideo.tv
LiveDigital
LiveLeak
Lulu TV
Lynda (sadece bedava video)
MySpace
MyVideo.de
NothingToxic
PhotoBucket
Plsthx.com
Porkolt.com
PutFile
Revver.com
Tetesaclaques.TV
ThatLiteVideoSite
ThatVideoSite
TinyPic
TotallyCrap
TV.com (sadece video yükleme)
Uploaded.tv
Vimeo
VSocial
Yikers
YourFileHost.com
YouTube
ZippyVideos
Kurulum : RAR içinden DOSYAYI çıkardıktan sonra, EXE dosyaya çift tıklayıp kurulumu başlatabilirsiniz.
Yamayı kurmadan önce özgün programı kapatınız. Yama varsayılan olarak programın kendi dizinine kurulur. Eğer başka yere yüklediyseniz programın konumunu seçmek için Gözat butonunu kullanınız.
Programı açtıktan sonra sağ üst kısımda bulunan butonlardan Options a tıklayıp açılan pencereden Turkish i seçip Tamam dediğinizde program Türkçe olur.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde VideoGet 3.0 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce VideoGet 3.0 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra VideoGet 3.0 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.