Toplam Yükleme : 10.662.502

Jigs@w Puzzle 2 Türkçe Yama

Jigs@w Puzzle 2 Türkçe Yam Resmi
  • Boyutu:6274 Kb.
  • Üretici:TrYama.Tripod
  • Tarih:01.07.2008
  • Bu Hafta: 48
  • Toplam:1.063
%100 İndirin
Aciklama:
Jigs@w Puzzle bir yapboz oyunudur.
Program kendi içinde varolan resimlerden, ayrıca bilgisayarınızdan, tarayıcı ve kameradan alacağınız resimleri yapboz haline getirir.
Bir bulmacayı hareketsiz resim ya da filmden oluşturabilir ve ayrıca müzikte ekleyebilirsiniz. Bu sayede hem bulmacayı çözmeye çalışırken
hemde müzik dinlemiş olursunuz. Kendi eklediğiniz ya da hazır gelen resimleri istediğiniz düzende dağıtabilirsiniz. Bulmacanın parça sayısını
azaltabilir ve ya da arttırabilirsiniz. Bunu çözme zorluğu ve kolaylığına göre ayarlayabilirsiniz. Parça sayısı yanında yapbozun şeklini bile
değiştirebilirsiniz.
Programın gelişmiş düzeyinde ise, bir bulmacayı farklı şekiller sokabilirsiniz. Hatta bu sayede kendi tasarımız olan bulmacalar bile oluşturabilirsiniz.
Bir resmin üstüne tıkladığınızda taşıma, kaldırma, boyutlama, döndürme, yeniden adlandırma, sergileme, yazdırma ve gönderme işlemlerini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Programın düzeltme odasında ise resme çeşitli efektler uygulayabilirsiniz: Süzme ayarıyla parlaklık, kontrast, bulanıklık. Döndür ayarıyla, sağa sola döndürme ve yatay, dikey çevirme işi yapabilirsiniz. Resmin herhangi bir yerini kesebilir ve sadece o yer için bulmaca oluşturabilirsiniz.
Ayarları oluşturduktan sonra çalışmanıza yeni isim vererek kaydolmasını sağlayabilirsiniz. Çözdüğünüz bulmacayı galeri içine atarak, galeri odasında sergilenmesini de sağlayabilirsiniz.
Üzerinde çalıştığınız herhangi bir yapbozu EXE haline getirerek, herhangi bir ortamda ve bilgisayarda çalıştırılabilir hale getirebilirsiniz. Ayrıca programı kendi uzantısıyla da kaydedebilirsiniz. Ama bu sefer bu dosyayı başka ortamda açmak için programı indirmeniz gerekecek.
Özellikleri
JPG, TIF, GIF, PNG, BMP...gibi resimlerden yapboz oluşturabilirsiniz
AVI, MPG, WMV...gibi filmlerden yapboz oluşturabilirsiniz. Desteklediği dosya uzantısna sahip bir videoyu açıp, oradan istediğiniz bölüme seçip, bu görüntüyü yapboz haline getirebilir ve arka planda video oynarken siz yapbozunuzu oluşturma çalışıyorsunuz (Güzel özellik)
Resmin herhangi bir yerini kesip oradan bulmaca oluşturabilirsiniz
EMF biçimli şablonları kesip bulmaca oluşturabilirsiniz
Bulmacanın arka planına müzik ekleyebilirsiniz ( MP3, MID, WAV).
Herhangi bir bulmacayı düzenleyebilirsiniz
Bulmacalarınızı 3 boyutlu galeri içinde sergileyebilirsiniz
Arkadaşlarınıza e-posta atabilirsiniz
Bulmacaları bağımsız (EXE) yapbozlar haline getirebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir ortamda çalıştırabilirsiniz
Albümlerde bulmacaları yönetebilirsiniz
Harici kaynaklardan resim alabilirsiniz (Tarayıcı, kamera...gibi)
Çok dil desteği
En az sistem gereksinimi:
MS Windows 98 SE, Intel Pentium işlemci, 32MB bellek, OpenGL 1.1 (3 boyutlu galeri için), DirectX 8.0 (film ve müzik için)
Programın deneme sürümünde zaman sınırı vardır. Bu da 5 saattir.
Program aynı özelliklere sahip sadece farklı resim sayılarıyla 3 farklı şekilde sunuluyor..
Jigs@w Puzzle Entry: 5 resim
Jigs@w Puzzle Mix: 50 resim
Jigs@w Puzzle Animals: 25 resim


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Jigs@w Puzzle 2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Jigs@w Puzzle 2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Jigs@w Puzzle 2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.