Toplam Yükleme : 10.662.209

BirthDay Reminder 1.05 ve Türkçe Yaması

BirthDay Reminder 1.05 ve  Resmi
  • Boyutu:468 Kb.
  • Üretici:Shanex
  • Tarih:16.07.2008
  • Bu Hafta: 45
  • Toplam:877
%100 İndirin
Aciklama:
Çevrenizdekilerin doğum günlerini hatırlayamamaktan dolayı dertli misiniz O zaman aradığınız programı buldunuz. Bu ufak boyutlu ve kolay kullanışlı program sayesinde artık böyle bir derdiniz kalmayacak. Tek yapmanız gereken, kişinin adını ve doğum tarihini programa yazmak.ÖzelliklerDoğumgünü olan kişileri alt alta listeler. Böylece hepsini tek bakışta görebilirsiniz.Kişilerinizi ismine, doğum tarihine, yaşına veya doğum gününe kalan gün sayısına göre sıralayabilirsiniz.Her kişinize özel olarak 17 simgeden birini atayabilirsiniz.Yeni: Programın yeni versiyonunda kullanımı kolaylaştıran birkaç ufak güncelleme yapılmıştır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde BirthDay Reminder 1.05 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce BirthDay Reminder 1.05 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra BirthDay Reminder 1.05 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.